آموزگار کوشا

تعهد، تخصص و تجربه از ویژگی های بارز وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش است
مدیرکل آموزش و پرورش استان قم:

تعهد، تخصص و تجربه از ویژگی های بارز وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش است

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با بیان اینکه آموزش و پرورش به وزیری لایق و توانمند نیازمند است گفت: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش برای تصدی پست وزارت، مدیری دارای تخصص و تجربه در آموزش و پرورش است که این از ویژگی‌های بارز مدیریتی می باشد

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان قم؛ حمیدرضا شیخ الاسلام در جمع تعدادی از مدیران و کارشناسان آموزش و پرورش استان،سید محمد بطحایی را شخصیتی اثرگذار در ارتقای برنامه های کیفی و کمی آموزش و پرورش دانست و گفت: توجه به سوابق عملی و مسئولیتی ایشان نشان می دهد انتخاب وی می تواند برای رشد همه جانبه آموزش و پرورش کشور موثر واقع شود .


وی بطحایی را از جمله مدیرانی دانست که می تواند با درایت و تدبرکشتی آموزش و پرورش را به ساحل آرامش بازگردانده و شان و جایگاه معلم را با برنامه‌های ویژه خود زنده و پویا کند.

شیخ الاسلام تصریح کرد: وزیرپیشنهادی دارای تجربه فراوان علمی و عملی است که در حوزه های مختلف آموزش و پرورش فعالیت داشته و با نگاه ویژه و دلسوزانه می‌تواند امور مربوطه در آموزش و پرورش را پیگیری نماید.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان قم ادامه پیگیری محتویات سند تحول بنیادین را با حضور مدیری قوی وکارآمد میسر دانست و گفت: برنامه های وزیر پیشنهادی بدون شک منطبق با سند تحول بنیادین است که خود نویدبخش آینده ای روشن  فراروی آموزش و پرورش کشور و نسل آینده ایران عزیزمان خواهد بود.

وی درپایان ابراز امیدواری کرد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با اعتماد به سید محمد بطحایی و رای حداکثری به ایشان زمینه ارتقاء شان و جایگاه آموزش و پرورش را فراهم آورند.

منبع : آموزش و پرورش


بخش نظرات
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic